Gm. Komarów-Osada: Niedziela na rowerach? Czemu nie?

  • 06.07.2019, 14:15
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Niedziela na rowerach? Czemu nie? Fot. pixabay.com
Na jutro (niedziela, 7 lipca) w Komarowie-Osadzie zaplanowano rajd rowerowy. Na zgłoszenia nie jest jeszcze za późno. Będą przyjmowane tuż przed startem.

Zbiórka uczestników o godz. 15 na rynku w Komarowie. Ci, których nie ma jeszcze na liście, powinni przyjść nieco wcześniej, aby się zapisać. W zależności od tego, kto się na rajd zgłosi, wybrana zostanie jego trasa. Grupa na pewno dotrze do Antoniówki, gdzie odbędzie się wspólne ognisko. Później jest planowany powrót do Komarowa-Osady.

W sumie cykliści pokonają ok. 10 km m.in. Krajobrazowym Szlakiem Rowerowym Gminy Komarów-Osada, który został otwarty w sierpniu ubiegłego roku. 

Uczestnicy jutrzejszego rajdu powinni wziąć ze sobą kiełbaski, chleb i wodę. Dzieci do lat 12 muszą być pod opieką dorosłych, a młodzież przed 18 rokiem życia powinna mieć pisemną zgodę rodziców.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe