Biłgoraj: Medyk ma nowego dyrektora

  • 03.07.2019, 13:00
  • ak
Biłgoraj: Medyk ma nowego dyrektora Fot. www.medyk.lbl.pl
Mirosław Lipiński, biłgorajski radny (PiS) i nauczyciel wygrał konkurs na dyrektora Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju.

Nowy dyrektor Medyka zacznie kierować tą policealną szkołą od września. Wcześniej był związany ze Szkołą Podstawową nr 1 w Biłgoraju. Uczył m.in. informatyki i techniki. Jest absolwentem Politechniki Lubelskiej, a podyplomowo kształcił się na UMCS w Lublinie i zamojskiej WSZiA.

Od lat był zaangażowany w prace samorządu, najpierw działał w Jedności Ziemi Biłgorajskiej, a obecnie należy do partii Jedność Jarosława Gowina, do Rady Miasta Biłgoraj wszedł z listy PiS. To on zaproponował, aby Święta Maria Magdalena została patronką Biłgoraja.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ty
ty 03.07.2019, 14:25
To dyrektor z nadania politycznego.

Pozostałe