Top One gwiazdą na wyspie w Kryłowie

  • 05.07.2019, 06:03
  • par
Top One gwiazdą na wyspie w Kryłowie 16 sierpnia około południa rozpoczną się uroczystości powitania na moście na Bugu.
W tym roku Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa w Kryłowie odbędą się 18 sierpnia. Gwiazdą wieczoru będzie discopolowy zespół Top One. Patronat medialny nad imprezą objęła "Kronika Tygodnia".

27 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Mirczu odbyła się narada poświęcona planowanym na sierpień tego roku Europejskim Dniom Dobrosąsiedztwa. Omawiano cykl imprez, które co roku odbywają się po obydwu stronach granicy polsko-ukraińskiej, w miejscowościach Kryłów – Krecziv. Podczas tego roboczego spotkania gminę Mircze reprezentowała wójt Marta Małyszek. W naradzie uczestniczyli przedstawiciele policji, straży pożarnej, służby celnej, straży granicznej i Pierwszego Dęblińskiego Batalionu Drogowo-Mostowego oraz duchowni. Stronę ukraińską reprezentowali: przedstawiciele wsi Litowież i miasta Nowowołyńsk.  

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe