Czytelnicy Kroniki Tygodnia wybrali Supergospodynie. Znamy wyniki

  • 02.07.2019, 07:33
  • m
Czytelnicy Kroniki Tygodnia wybrali Supergospodynie. Znamy wyniki Komisja skrupulatnie podliczyła głosy. Okazało się, że padł rekord. Przysłaliście Państwo aż 7013 kuponów!
Znamy już zwyciężczynie plebiscytu Supergospodynie! Otrzymaliśmy ponad 7 tysięcy kuponów.

Kupony do głosowania przyjmowaliśmy do piątku 28 czerwca.  W poniedziałek 1 lipca zebrała się komisja w składzie: Mariusz Zając sekretarz powiatu zamojskiego, Dariusz Danilewicz wiceprezes Zamojskich Zakładów Zbożowych, Robert Horbaczewski redaktor naczelny "Kroniki Tygodnia", Maria Dec-Kiełb za- ca. red. nacz., Jowita Chmiel koordynator plebiscytu.  

Komisja skrupulatnie podliczyła głosy. Okazało się, że padł rekord. Przysłaliście Państwo aż 7013 głosów. Absolutną rekordzistką wśród kandydatek okazała się zwyciężczyni w kategorii Najaktywniejsza Organizatorka i Działaczka. Zdobyła 1189 głosów!  

Kim jest ta wyjątkowa kobieta? Kto zajął w tej kategorii drugie i trzecie miejsce? 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe