Policjant z Hrubieszowa wśród najlepszych funkcjonariuszy drogówki (ZDJĘCIA)

  • 29.06.2019, 05:18
  • ak
Policjant z Hrubieszowa wśród najlepszych funkcjonariuszy drogówki (ZDJĘCIA) Fot. KWP Lublin
St. sierż. Piotr Konopko z KPP w Hrubieszowie to jeden z najlepszych policjantów drogówki na Lubelszczyźnie. Zajął drugie miejsce w zawodach, które w piątek (28 czerwca) zakończyły się w Lublinie.

Rywalizacja między funkcjonariuszami ruchu drogowego trwała dwa dni. Przystąpiło do niej 24 funkcjonariuszy ze wszystkich komend miejskich i powiatowych lubelskiego garnizonu policji.

Funkcjonariusze sprawdzili swoją wiedzę, pisząc test, ale brali też udział w konkurencjach praktycznych, m.in. strzelając, kierując ruchem, jeżdżąc motocyklem i samochodem po wyznaczonym torze, a także udzielając pierwszej pomocy.

Ostatecznie pierwsze miejsce i tytuł najlepszego policjanta ruchu drogowego województwa lubelskiego zdobył asp. sztab. Mariusz Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Tuż za nim uplasowali się: st. sierż. Piotr Konopko z KPP w Hrubieszowie i szt. Paweł Baran z KPP w Radzyniu Podlaskim.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
on
on 30.06.2019, 00:11
Za niemanie pasów 100 pln i 2 punkty karne bo ktoś ruszył spod sklepu i go namierzyli a to rze gówniaże sie ścigają po obwodnicy i palą gumy pod marketami na placach to tam drogówki w soboty w nocy nie ma. Brawoooo. Medal za Odre i Nyse sie należy za wkład w budżet państwa. i 15 lat takiego czegoś i mają szkodliwą emeryturę.

Pozostałe