Krynice: Święto Ryby i Tataraku z Lubelską Federacją Bardów

  • 28.06.2019, 11:29
  • ak
Krynice: Święto Ryby i Tataraku z Lubelską Federacją Bardów
Lubelska Federacja Bardów to zespół, który jako gwiazda wystąpi podczas dwudniowego Święta Ryby i Tataraku. Impreza nad zalewem w Krynicach jest planowana na ten weekend. Atrakcji zaplanowano co niemiara.

Na sobotnie (29 czerwca) przedpołudnie zaplanowano zawody wędkarskie. Rozpoczną się o godz. 10. Wygra ten, kto zdoła złowić największy okaz.

Dzień później zacznie się na sportowo o godz. 14 turniejem piłkarskim dziewcząt i chłopców (godz. 14). Później przyjdzie czas na kreatywne warsztaty z Agnieszką Adamiec, która uczyć będzie tworzenia fantazyjnych nakryć głowy, m.in. z kwiatów i roślin (pisaliśmy o tym TUTAJ). Zaplanowano również strefę gier i liczne animacje dla dzieci. Przed wieczorem (od. godz. 17) mają zostać ogłoszone zostaną wyniki konkursów, zaczną się też występy artystyczne.

Na scenie mają się prezentować lokalne zespoły, o godz. 19 zagra "Ściana W", a o 20 Lubelska Federacja Bardów. Później przyjdzie czas na dyskotekę pod chmurką.

Redakcja Kroniki Tygodnia jest patronem medialnym imprezy.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe