Biłgoraj: Pora na monitoring

  • 28.06.2019, 05:57
  • lew
Biłgoraj: Pora na monitoring
Władze Biłgoraja dokonały wyboru wykonawcy miejskiego monitoringu. Zadanie będzie kosztować prawie 600 tys. zł i ma być gotowe do końca roku.

Przypomnijmy, że wraz z rozpoczętą rewitalizacją śródmieścia Biłgoraja pojawiła się szansa na objęcie miasta systemem kamer monitoringu. Miasto złożyło wniosek do wojewody lubelskiego o dofinansowanie zadania "Wykonanie monitoringu wizyjnego miasta Biłgoraj" w ramach Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020. Maksymalna kwota dotacji to 100 tys. zł.

W planie zamówień publicznych na bieżący rok wykonanie monitoringu oszacowano na 500 tys. zł.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe