Wybieramy Miss Supergospodynie. Wkrótce finał

  • 25.06.2019, 10:24
  • red.
Wybieramy Miss Supergospodynie. Wkrótce finał Fot. pixabay.com
Już za chwilę wielki finał naszego plebiscytu. Dziś ostatni kupon do głosowania. Na kupony czekamy tylko do 28 czerwca, a potem podliczymy głosy i zaprosimy zwyciężczynie na uroczyste podsumowanie plebiscytu i wręczenie nagród, które odbędzie się 14 lipca w Zwierzyńcu podczas XX Jubileuszowych Zamojskich Dni Folkloru. A więc spieszcie się, wysyłajcie kupony. Wspierajcie swoje faworytki!

O zaszczytny tytuł Miss Supergospodyń KGW walczą panie w trzech kategoriach: "Najwspanialsza artystka", "Najlepsza w kulinariach" i "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". Które zwyciężą? To od Państwa zależy. 

Wycinajcie i wypełniajcie kupony. Przynoście je do redakcji lub wysyłajcie na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3. Dziś zamieszczamy ostatni kupon do głosowania. Głosować będzie można do 28 czerwca, a potem podliczymy głosy i ogłosimy zwyciężczynie. Uroczyste podsumowanie naszego plebiscytu i wręczenie nagród odbędzie się 14 lipca w Zwierzyńcu podczas XX Jubileuszowych Zamojskich Dni Folkloru. 

Jest o co walczyć. Trzy pierwsze panie z każdej kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody, ale też zostaną zakwalifikowane do udziału w wojewódzkim etapie konkursu na "Miss Kół Gospodyń Wiejskich".

Liczbę głosów, jaką poszczególne kandydatki zgromadziły dotychczas, prezentujemy w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

WSZYSTKIE KANDYDATKI MOŻECIE POZNAĆ TUTAJ

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe