Gm. Telatyn: Wędkowali w Łykoszynie. Wyniki zawodów

  • 26.06.2019, 07:00
  • ak
Gm. Telatyn: Wędkowali w Łykoszynie. Wyniki zawodów Fot. Organizatorzy
Tomasz Kotowicz z Telatyna wygrał zawody wędkarskie, które w niedzielę (23 czerwca) odbyły się przy stawie w Łykoszynie.

Imprezę zorganizował Zarząd Koła Wędkarskiego w Łykoszynie. Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęli również wójt Telatyna Dariusz Kozłowski i sekretarz gminy Mieczysław Szaruga.

Zanim wędkarze zasiedli na brzegu stawu rozlosowali dla siebie miejsca. Później zaczęło się kilkugodzinne wędkowanie. Rywalizację wygrał Tomasz Kotowicz z Telatyna, a kolejne miejsca na podium zajęli: Andrzej Malinowski z Łykoszyna i Mariusz Śmiałko z Dutrowa.

Dla najlepszych przygotowano puchary, a dla wszystkich biesiadę przy grillu. Oczywiście z rybką.

CZYTAJ TAKŻE: SZCZUPAK GIGANT ZŁOWIONY W NIELISZU

CZYTAJ TAKŻE: ZŁOWIŁ ZŁOTEGO KARPIA

CZYTAJ TAKŻE: WĘDKARZE Z JARCZOWA ZGARNĘLI PUCHARY

ak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe