Biłgoraj: Olimpijczycy na medal

  • 26.06.2019, 08:03
  • lew
Biłgoraj: Olimpijczycy na medal
Olimpijczycy z samorządowych placówek edukacyjnych kolejny raz zostali nagrodzeni przez władze powiatu biłgorajskiego. Teraz mogą już spokojnie korzystać z wakacji.

Gala Powiatowego Dnia Olimpijczyka odbyła się 12 czerwca w biłgorajskim starostwie. W uroczystości udział wzięło 96 laureatów i finalistów olimpiad oraz konkursów przedmiotowych i artystycznych. Uczniom towarzyszyli dyrektorzy placówek, nauczyciele i opiekunowie.

Starosta biłgorajski Andrzej Szarlip pogratulował młodzieży osiągnięć oraz dziękował za ciężką pracę, poświęcenie i godne reprezentowanie biłgorajskich placówek na szczeblu województwa i kraju. Słowa uznania i podziękowania skierował także do rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół, dziękując im za zaangażowanie w rozwój młodych ludzi. Listy gratulacyjne i nagrody otrzymali: Piotr ŁabaKamil GrabowskiKonrad DeryłoAleksandra ChutkowskaAgata PrzytułaFilip ŚwitałaJulia RębaczSzymon Krzesiński i Tymoteusz Dec (Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju), Magdalena KrólMaciej ZielonkaDominika KucełMichał StańczykOliwia StelmachMaciej WawryniukPrzemysław KolaszyńskiKajetan LarwaMichał Ogorzałek (...)

Pełna lista laureatów dostępna tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe