Hrubieszów: Stypendyści burmistrza

  • 25.06.2019, 08:00
  • par
Hrubieszów: Stypendyści burmistrza
Czterdzieści czworo uczniów hrubieszowskich szkół otrzymało jednorazowe stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie, a także kulturze i sztuce. Na wypłatę stypendiów przyznanych przez burmistrza Martę Majewską wydano z budżetu miasta 15 tys. zł.

Wysokość stypendium uzależniono od skali osiągnięć kandydatów. Kwota przyznanego świadczenia waha się od 200 do 700 zł. Decyzje o przyznaniu nagrody stypendyści otrzymali od burmistrza Hrubieszowa Marty Majewskiej i przewodniczącej Rady Miasta Anny Nai. Uroczystości odbyły się 18 czerwca w Hrubieszowskim Domu Kultury. 

Najwięcej stypendiów przyznano za wyjątkowe osiągnięcia sportowe. Otrzymali je: Dominik Skwarek, Piotr Wielosz-Hałasa i Patryk Bajer z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Jedynka", Natalia BobrowskaJakub DziewiczkiewiczKarolina GajewskaNatalia GórniakJulia JaniakMichał KościukKinga KwiatkowskaWiktoria LitwinMichał Puchala i Kacper Pańko – wszyscy reprezentują Miejski Klub Sportowy "Unia" Hrubieszów. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe