Będzie czym jeździć. Nowe busy dla niepełnosprawnych

  • 27.06.2019, 14:00
  • ap
Będzie czym jeździć. Nowe busy dla niepełnosprawnych Fot. pixabay.com
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wolicy Brzozowej, Dominikanówce i Zamościu otrzymają nowe busy do przewozu osób niepełnosprawnych. Miasto Zamość i powiat zamojski pozyskały z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ponad 440 tys. zł.

W ramach likwidacji barier transportowych powiat zakupi autobusy do przewozu osób poruszających się na wózku inwalidzkim w WTZ w Wolicy Brzozowej (gm. Komarów-Osada) i w Dominikanówce ( gm. Krasnobród).

 – Na zakup autobusu na 21 osób otrzymaliśmy ze środków PFRON 214 tys. zł, resztę dopłaci samorząd. Czekamy na podpisanie stosownych umów z powiatem i przetarg – mówi Urszula Czapla, kierownik WTZ w Dominikanówce.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

ap

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe