Piłkarskie Jelonki w Hrubieszowie. Kto wygrał?

  • 23.06.2019, 07:00
  • ak
Piłkarskie Jelonki w Hrubieszowie. Kto wygrał? Fot. Organizatorzy
Wśród chłopców wygrała ekipa z hrubieszowskiej Dwójki, a w kategorii dziewcząt reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mirczu. W ostatni piątek przed wakacjami (14 czerwca) w Hrubieszowie odbył się IX Turniej Piłki Nożnej rocznika 2008 i młodsi „Jelonki Piłkarskie".

W zawodach wzięło udział siedem piłkarskich zespołów. W grupie chłopców wygrali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie, pokonując rówieśników z Mircza, a także hrubieszowskiej Trójki. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęły piłkarki z Mircza, a za nimi uplasowały się reprezentantki SP nr 1.

Były też nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został uznany Bartłomiej Gontarz z SP nr 2 Hrubieszów. Tytuł najlepszego technika zdobył Patryk Sienicki z SP w Mirczu, a najlepszego strzelca jego kolega szkolny Tymoteusz Łukaszczyk. 

Za najlepszą bramkarkę uznano Karolinę Jasińską z SP nr 1 w Hrubieszowie. Najlepszym technikiem została Kamila Głuch z Mircza, a strzelcem Karolina Dziuba z tej samej szkoły.

Turniej sędziowali: Andrzej Podlewski, Bartosz Osmański,Patryk Sagan, Maciej Obszyński i Paweł Gumieniak.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe