Gm. Tomaszów Lubelski: Moc atrakcji w Łaszczówce. Dla dzieci i dorosłych

  • 22.06.2019, 08:15
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Moc atrakcji w Łaszczówce. Dla dzieci i dorosłych Fot. pixabay.com
Nadchodząca niedziela (23 czerwca) przyniesie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych mieszkańców gminy Tomaszów Lubelski. Zaplanowano dla nich Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się na boisku w Łaszczówce. Nudzić nie powinni się także starsi.

Blok imprez dla dzieci ma się rozpocząć o godz. 14. Będą występy, konkursy, pokazy, malowanie twarzy i znakowanie rowerów. Gdy dzieci już się wybawią, rozpoczną się przewidziane dla dorosłych atrakcje nocy sobótkowej (na łące przy ul. Świętojańskiej). Zaplanowano zabawę taneczną, biesiadę przy ognisku i puszczanie wianków na wodę.

Więcej szczegółów na plakatach.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe