Mł. asp. Janusz Piwko z Tomaszowa Lubelskiego najlepszym dzielnicowym

  • 19.06.2019, 15:42
  • ak
Mł. asp. Janusz Piwko z Tomaszowa Lubelskiego najlepszym dzielnicowym Fot. KWP Lublin Mł. asp. Janusz Piwko (na zdjęciu drugi z prawej) i st. sierż. Aneta Baranowska (druga z lewej) będą reprezentować lubelski garnizon podczas ogólnopolskiego finału konkursu Dzielnicowy Roku.
Był lepszy niż jego 39 koleżanek i kolegów "po fachu". Mł. asp. Janusz Piwko z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim wygrał wojewódzki konkurs na Dzielnicowego Roku. Druga była policjantka z Zamościa - st. sierż. Aneta Baranowska.

Zawody trwały dwa dni. Zaczęły się we wtorek, skończyły w środę (18-19 czerwca). Do rywalizacji przystąpiło 40 dzielnicowych z całego lubelskiego garnizonu policji. Najpierw policjanci musieli wykazać się wiedzą, a później umiejętnościami praktycznymi, np. na strzelnicy. Wreszcie stawali przed komisją i prezentowali swoje umiejętności podczas zainscenizowanych przyjęć interesantów.

Za każdą z konkurencji dzielnicowi otrzymywali punkty. najwięcej zgromadził ich na koncie mł. asp. Janusz Piwko z KPP w Tomaszowie Lubelskim, który ma pod swoją opieką aż 3902 mieszkańców miasta z ulic: Aleja Sportowa, Asnyka, Brygady, Kościuszki (strona nieparzysta), Ligowskiego, Literacka, Lwowska od nr 44 do 72, Łukasińskigo, Matejki, Maziarnia, Minora, Ordynacka, Papieża Jana Pawła II, Rybickiego, Siwa Dolina, Słowackiego, Tomasza Zamojskiego, Wesoła, Żwirki i Wigury.

Tuż za tomaszowskim policjantem uplasowała się dzielnicowa z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. sierż. Aneta Baranowska, której rewir to osiedla Reymonta, Rataja, Sikorskiego, Majdan. Trzeci był mł. asp. Daniel Zasadzki z KMP w Białej Podlaskiej. Oboje wezmą niebawem udział w ogólnopolskim finale konkursu dla dzielnicowych.

 

CZYTAJ TAKŻE: DZIELNICOWA NAMÓWIŁA MĘŻCZYZNĘ NA ODWYK

CZYTAJ TAKŻE: DZIELNICOWA ANETA BARANOWSKA PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁA POSZUKIWANEGO

CZYTAJ TAKŻE: NA KŁOPOTY DZIELNICOWY. POLICJANT POMÓGŁ LOKATOROM

ak

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 26.06.2019, 13:47
Kto go przyja do policji
Renata.
Renata. 20.06.2019, 11:26
Znam go... Wspaniały człowiek. Gratuluję Jaśku. Pozdrawiam.

Pozostałe