Telatyn: Warsztaty plastyczne z biało-czerwoną flagą w tle (ZDJĘCIA)

  • 21.06.2019, 13:00
  • Materiał nadesłany
Telatyn: Warsztaty plastyczne z biało-czerwoną flagą w tle (ZDJĘCIA) Fot. UG Telatyn
We wtorek, 18 czerwca w Wiejskim Centrum Kultury i Promocji Wsi w Telatynie odbyły się Warsztaty plastyczne pt. ,,Godło Polski" zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Telatyn, utrzymane w charakterze patriotycznym.

Uczestniczyła w nich 20-osobowa grupa dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Telatynie, która pod opieką pań Moniki Tchórzewskiej, Wiesławy Przytuły i Joanny Czaus pracowała nad tworzeniem unikalnej biało- czerwonej flagi z godłem Polski. Warsztaty prowadziła pani Joanna Patron – właścicielka galerii z rękodziełem ,,W ramach sztuki" oraz wielka pasjonatka własnoręcznie tworzonego dzieła. W spotkaniu uczestniczyła również pani Alicja Górnik – Dyrektor Biblioteki, pani Katarzyna Bąk oraz pracownicy Urzędu Gminy.

Podczas warsztatów uczestnicy stworzyli biało – czerwoną Flagę, która została wykonana na desce z zastosowaniem różnorodnych technik plastycznych, z wykorzystaniem metody mix-media.

Zorganizowane warsztaty stały się nie tylko okazją do nauczenia się czegoś nowego, stworzenia unikalnego dzieła ale również miały charakter integracyjny, który służy wzmocnieniu zarówno więzi koleżeńskich jak i przyjacielskich. Stały się również okazją do poznania nowych środków autoekspresji oraz rozwijania zdolności plastycznych.

"Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa” - nazwa zadania: Mieszkańcy Gminy Telatyn RAZEM dla Niepodległej.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe