Panie rządzą w gminie Tomaszów Lubelski

  • 21.06.2019, 06:03
  • m
Panie rządzą w gminie Tomaszów Lubelski Dyrektorzy obowiązki oficjalnie przejmą od 1 września.
Najpierw były konkursy, teraz przyszedł czas na nominacje. Odebrało je sześciu dyrektorów szkół podstawowych w gminie Tomaszów Lubelski.

Szkołą podstawową w Pasiekach pokieruje Ewa Probola, podstawówką w Typinie Anna Truś, w Szarowoli Anna Romańczuk, w Podhorcach Stanisława Malinowska, a w Rogóźnie Mirosława Majdanik. Jedyny w tym gronie mężczyzna Grzegorz Gwozda został dyrektorem szkoły podstawowej w Sabaudii. 

Wszyscy dyrektorzy otrzymali nominacje 11 czerwca z rąk Marzeny Czubaj-Gancarz – wójta Gminy Tomaszów Lubelski. Obowiązki oficjalnie przejmą od 1 września. 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe