Gm. Mircze: Plan drogowych remontów wykonany

  • 19.06.2019, 07:00
  • par
Gm. Mircze: Plan drogowych remontów wykonany Gminna droga w Kryłowie przed modernizacją.
Ponad 5 km gminnych dróg wyremontowała i zmodernizowała w tym roku gmina Mircze. – Wykonaliśmy cały tegoroczny plan. Jeśli jednak jeszcze w bieżącym roku otrzymamy dofinansowanie na modernizację dwóch odcinków dróg z Funduszu Dróg Samorządowych, wtedy nimi też się zajmiemy – tłumaczy wójt gminy Mircze Marta Małyszek.

W 2019 r. gmina Mircze zrealizowała kilka inwestycji drogowych.

 – Znacząco poprawią one życie mieszkańcom miejscowości, w których naprawiono zdewastowane drogi i zmodernizowano te bez asfaltowej nawierzchni. Inwestycje drogowe zrealizowano w Andrzejówce, Kryłowie, Łaskowie, Małkowie, Małkowie-Kolonii i Marysinie. W sumie poprawiono stan techniczny ponad 5 km dróg gminnych. Ich remonty i modernizacja kosztowały łącznie 983,2 tys. zł – poinformowała nas Marta Małyszek, wójt gminy Mircze.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe