Miss Powiatu i Internetu z Kryłowa (ZDJĘCIA, FILMY)

  • 18.06.2019, 06:15
  • Mariusz Parol
Miss Powiatu i Internetu z Kryłowa (ZDJĘCIA, FILMY)
Niedzielne Wybory Miss Powiatu Hrubieszowskiego były pierwszym konkursem piękności zorganizowanym w mieście nad Huczwą. Do rywalizacji o koronę najpiękniejszej zgłosiło się 7 kandydatek. Wystartowało 6. Jedna z kandydatek wycofała się w ostatniej chwili. Główną nagrodę, wycieczkę do stolicy Węgier – Budapesztu i na wyścigi samochodowe Formuły 1, odebrała Anita Szopińska z Kryłowa.

Wybory Miss Powiatu Hrubieszowskiego odbyły się w 16 czerwca w Hrubieszowskim Domu Kultury. Na widowni zebrało się ponad 200 widzów.    

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Kandydatki z trzech gmin 

Najmłodszą pretendentką do korony najpiękniejszej mieszkanki powiatu hrubieszowskiego była 16-letnia Angelika Głuch. Tegoroczna absolwentka gimnazjum w Mirczu mieszka w Mołożowie. W nadchodzącym roku szkolnym rozpocznie naukę w Zamościu w zasadniczej szkole gastronomicznej. 16,5 roku ukończyła Jagoda Chmiel z Wereszyna (gm. Mircze). Ona także jest absolwentką mireckiego gimnazjum.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Jagoda Chmiel od nowego roku szkolnego zamierza kontynuować naukę w Technikum Budowlanym. Trzecią kandydatką była 17-letnia Oliwia Kozdrój z Kolonii Modryń (gm. Mircze). Jest uczennicą Technikum Żywienia w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie. Z kolei 18,5-letnia Aleksandra Szymko mieszka w Hrubieszowie. Jest tegoroczną maturzystką. Ukończyła naukę w Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół nr 3. Od października zamierza studiować pedagogikę na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 19-letnia Katarzyna Sznura ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie. Mieszka w Strzyżowcu (gm. Werbkowice). Od października rozpocznie studia na Politechnice Wrocławskiej. Szósta kandydatka Anita Szopińska jest studentką drugiego roku na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na UMCS. Ponadto pracuje w biurze lubelskiej elektrociepłowni. Jest mieszkanką Kryłowa (gm. Mircze).

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe