Józefów: Mistrz z gimnazjum. Karol Chyrzyński wygrał wojewódzkie igrzyska

  • 17.06.2019, 15:03
  • ak
Józefów: Mistrz z gimnazjum. Karol Chyrzyński wygrał wojewódzkie igrzyska Fot. SP w Józefowie
Karol Chyrzyński, uczeń III klasy gimnazjum w Szkole Podstawowej w Józefowie trenuje pchnięcie kulą. Ostatnio wygrał lekkoatletyczne Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży w tej dyscyplinie.

Wojewódzkie finały lekkoatletycznych zawodów odbyły się w Biłgoraju. Gimnazjalista z Józefowa awansował do nich wygrywając eliminacje powiatowe i rejonowe. I nie miał sobie równych w pchnięciu kulą 5-kilogramową.

Sukces Karola Chyrzyńskiego został doceniony przez Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Biłgoraju. Lekkoatleta otrzymał okazały puchar. Swoje sportowe pasje zawodnik rozwijał w szkole pod kierunkiem Krzysztofa Bazana. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe