Nie było mocnych na orliczki Suchowiczteam

  • 17.06.2019, 08:00
  • ak
Nie było mocnych na orliczki Suchowiczteam Fot. UKP Suchowiczteam
Wygrały wszystkie swoje mecze i nie straciły w nich ani jednej bramki. Nic więc dziwnego, że orliczki (rocznik 2008-2010) Suchowiczteam stanęły na najwyższym stopniu podium podczas Międzywojewódzkiego Turnieju LZPN - ''Zagraj z nami dziewczynami''.

Zawody odbyły się w sobotę (15 czerwca) w Wilkowie nad Wisłą. Podopieczne Wojciecha Suchowicza triumfowały w kolejnych spotkaniach, pokonując Wilki Wilków 2:0, Lidera Lipsko (woj. mazowieckie) 5:0, Niedźwiadka Chełm 3:0, a w finale wygrywając z Legionem Grabów Szl. 1:0.

Najwięcej bramek (9) w całym turnieju strzeliła Martyna Nowosad - 9. Ani jednej nie przepuściły za to bramkarki Suchowiczteam Marlena Sołtys i Wiktoria Poździk.

W drużynie klubu z Wólki Panieńskiej grały także: Alicja Krępińska, Zuzanna Bednarska, Aleksandra Momot, Ada Kliszcz, Sara Sołtys i Zofia Ważny.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe