Tomaszów Lubelski: Srebrne Gryfy rozdane już po raz 14.

  • 16.06.2019, 12:27
  • ak
Tomaszów Lubelski: Srebrne Gryfy rozdane już po raz 14. Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
Przybyło laureatów Srebrnych Gryfów, nagród, które przyznawane są firmom, instytucjom i osobom szczególnie zasłużonym dla rozwoju i promocji powiatu tomaszowskiego. Gala wręczenia statuetek w tegorocznej, XIV edycji plebiscytu odbyła się w piątek (14 czerwca) w Restauracji Staropolska w Tomaszowie Lubelskim.

Kapituła, na której czele stał Adam  Piasecki zdecydowała, że tym razem Srebrne Gryfy powinni otrzymać:

1. Rodzinna firma „AGRO-BUD” Lucyny i Bogdana Kozyrów za rozwijanie rodzinnej działalności agroturystycznej, kulinarnej i hotelarskiej łączonej z promocją Gminy i Powiatu.

2. Rodzinna firma „Manufaktura Kulinarna Pod Lasem” Małgorzaty Wawrzusiszyn za kultywowanie rodzinnych tradycji kulinarnych, wprowadzanie nowych technologii w produkcji garmażeryjnej i dystrybucji produktów roztoczańskich.

3. Dr hab. Henryka Malca za umiejętne wykorzystywanie sukcesów naukowych i produkcyjnych w aktywizacji gospodarczej oraz kulturalnej społeczności rodzinnych stron.

Statuetki i dyplomy laureatom wręczali w piątek Adam Piasecki, przewodniczący Rady Powiatu oraz Henryk Karwan, starosta tomaszowski. Na galę przybyli ponadto zwycięzcy AgroLigi 2018 Anna, Antoni i Ireneusz Kuśmierczakowie – właściciele „Karpiówki’ z Bełżca. Wśród gości byli też m.in. przedstawiciele delegacji z Freudenstadt (Niemcy) Bischoff Urlich, Sarah Schauer i Ralf Bohnet, Zenon Swatek, starosta lubaczowski, jego zastępca Paweł Głaz, Bartłomiej Martys, przedstawiciel Marszałka Województwa Lubelskiego, wójtowie z powiatu tomaszowskiego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek
Marek 17.06.2019, 07:57
Pruszcz wójta gminy Ulhówek zenada

Pozostałe