Zamość: Culture Quiz w III LO. Kto wygrał?

  • 16.06.2019, 16:06
  • ak
Zamość: Culture Quiz w III LO. Kto wygrał? Fot. III LO Zamość Laureaci konkurs.
Miłosz Wołoch, reprezentujący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu wygrał międzyszkolny konkurs języka angielskiego Culture Quiz 2019, który odbył się w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu.

Do rywalizacji przystąpili pasjonaci kina. Ich zadaniem było odpowiadać po angielsku na pytania dotyczące  filmu przygodowego Indiana Jones and the Last Crusade.

Pierwsze miejsce zajął reprezentant Elektryka Miłosz Wołoch. Drugą nagrodę otrzymał Szymon Hypiak z III LO w Zamościu, a na trzecim miejscu znalazła się Gabriela Gancarz, uczennica I LO.

Wyróżnienia otrzymali: Weronika Bogucka, Julia Kuron, Krzysztof Podoba i Adam Kasprzak.

Konkurs zorganizowały nauczycielki z III LO: Małgorzata Kordyaczna, Agnieszka Sak i Sylwia Urban.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe