Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ w finale konkursu "Powtórka przed maturą"

  • 15.06.2019, 13:37
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ w finale konkursu "Powtórka przed maturą" Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Swoją maturę będą zdawać za rok, ale wygląda na to, że są do niej solidnie przygotowani. Dwoje uczniów Liceum ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju z powodzeniem starowało w biologicznym konkursie "Powtórka przed maturą".

Konkurs został zorganizowany na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS w Lublinie. Finał odbył się w piątek, 7 czerwca. Znakomicie zaprezentował się w nim Michał Nizio, drugoklasista z LO im. ONZ w Biłgoraju. Był po prostu najlepszy i zajął pierwsze miejsce. Wyróżnienie otrzymała natomiast jego szkolna koleżanka Gabriela Olszowy.

Uczniów przygotowywała do konkursu Dorota Selak.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe