Policyjny patrol z Zamościa w wojewódzkiej czołówce

  • 14.06.2019, 08:00
  • ak
Policyjny patrol z Zamościa w wojewódzkiej czołówce Fot. KWP Lublin
Sierż. szt. Konrad Borowiec i sierż. szt. Paweł Bajwoluk godnie reprezentowali Komendę Miejską Policji w Zamościu podczas wojewódzkiego etapu Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2019”. Wzięli w nim udział funkcjonariusze wydziałów prewencji wszystkich komend na Lubelszczyźnie. Mundurowi z Zamościa znaleźli się na trzecim miejscu.

Konkurs trwał dwa dni. Policjanci pisali test sprawdzający ich wiedzę,  a później  prezentowali swoje umiejętności. Udowadniali, że znają techniki obezwładniania, strzelali, uczestniczyli w biegu pościgowym, a także mieli do pokonania policyjny tor przeszkód.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Wygrali najlepsi, czyli mł. asp. Radosław Jakimcio i st. sierż. Jakub Nosal  z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. Drugie miejsce zajął patrol z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim w składzie: sierż. Przemysław Całuch i st. post. Michał Pucyk. Na trzecim znaleźli się policjanci z Zamościa sierż. szt. Konrad Borowiec i sierż. szt. Paweł Bajwoluk.

Laureaci I i II miejsca będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie podczas ogólnopolskiego XXVI finału zawodów w Szkole Policji w Słupsku.


CZYTAJ TAKŻE: STRAŻACY Z ZAMOŚCIA NAJLEPSI W WOJEWÓDZTWIE

CZYTAJ TAKŻE: KRYMINALNI Z ZAMOŚCIA WŚRÓD NAJLEPSZYCH W WOJEWÓDZTWIE

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
J23
J23 16.06.2019, 12:58
Nie wiem dlaczego ale jak widzę Polską Policję to mi się niedobrze robi
Medyk.
Medyk. 17.06.2019, 12:59
Być może masz powody, masz cykora mając coś na sumieniu.
Misi
Misi 14.06.2019, 09:22
To jakieś jaja

Pozostałe