Księżpol: Już po Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji o św. Janie Pawle II

  • 16.06.2019, 08:00
  • ak
Księżpol: Już po Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji o św. Janie Pawle II Fot. Organizatorzy
„Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć” - to motto Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji o św. Janie Pawle II, który w poniedziałek (10 czerwca) odbył się w Szkole Podstawowej w Księżpolu.

Uczestnicy prezentowali różnorakie teksty poetyckie, ale ich dobór i wykonanie miały być hołdem oddanym Papieżowi Polakowi, a także formą uczczenia 20. rocznicy pobytu Jana Pawła II w Zamościu.

Jurorzy zdecydowali, że pierwsze miejsce należy się Karolinie Staroń ze Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie. Drugą nagrodę zdobyła Dominika Winnicka z SP w Księżpolu, a trzecie miejsce zajęła Laura Rapa z SP w Dereźni Solskiej. Laureatki wyróżnień to: Nina Baran z SP w Księżpolu i Zuzanna Błaszkiewicz z SP w Tarnogrodzie.

W konkursowym jury zasiadali: Bogumiła Rymarz, Józefa Kusiak i ksiądz Rafał Łukiewicz.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe