Zamość: Startuje 44. Zamojskie Lato Teatralne (PROGRAM)

  • 16.06.2019, 11:18
  • Źródło: Zamojski Dom Kultury
Zamość: Startuje 44. Zamojskie Lato Teatralne (PROGRAM) Fot. pixabay.com
Kreacje aktorskie – takie jest hasło tegorocznego festiwalu. 44 ZLT rozpocznie się 16 czerwca, zakończy 6 lipca 2019 roku pokazem grupy warsztatowej.

Program główny, czyli spektakle teatrów zawodowych zainauguruje Teatr Ludowy z Krakowa – laureat Buławy Hetmańskiej 43 Zamojskiego Lata Teatralnego. Oprócz laureata, przedstawienia zaprezentują: Teatr Polonia, Narodowy, Studio i Malabar Hotel z Warszawy, Białostocki Teatr Lalek oraz Porywacze Ciał z Poznania.

Irena Jun, Krystyna Janda, Beata Ścibakówna, Maria Robaszkiewicz, Grzegorz Małecki – między innymi ci artyści stworzą kreacje na scenie Zamojskiego Domu Kultury, bo większość spektakli, z powodu formy i klimatu, odbędzie się w siedzibie organizatora. 

Część główną festiwalu poprzedzą i zakończą wydarzenia towarzyszące. Jednym z nich będą spotkania z artystami prowadzone przez znakomitego krytyka Jacka Wakara.

ZAMOJSKIE LATO TEATRALNE 2019 - PEŁNY PROGRAM

ZAMOJSKIE LATO TEATRALNE - IMPREZY TOWARZYSZĄCE

Źródło: Zamojski Dom Kultury

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe