Tomaszów Lubelski: Zrobili zrzutkę na książki dla małych pacjentów

  • 12.06.2019, 11:30
  • ak
Tomaszów Lubelski: Zrobili zrzutkę na książki dla małych pacjentów Fot. MBP Tomaszów Lubelski
To była inicjatywa Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim. W zbiórkę pieniędzy zaangażowały się też m.in. szkoły. Dzięki temu do małych pacjentów szpitala trafił spory transport książek.

Dar został już przekazany. W paczkach, które dostarczono na oddział dziecięcy znalazło się aż 180 książek. Udało się je zakupić dzięki pieniądzom, które zebrano w tomaszowskiej książnicy, ale także Zespole Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego, ZS nr 3 im. Macieja Rataja, Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe