Krynice: Wyjątkowe warsztaty w GOK. Stwórz własny fantazyjny kapelusz

  • 12.06.2019, 09:18
  • ak
Krynice: Wyjątkowe warsztaty w GOK. Stwórz własny fantazyjny kapelusz Fot. PawelAdamiec.pl
Na wyjątkowe, kreatywne warsztaty zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach. Agnieszka Adamiec nauczy chętnych wykonywania kwiatowych nakryć głowy.

Zajęcia z florystką zostaną zorganizowane podczas planowanego na 30 czerwca Święta Ryby i Tartaku. Zapisy prowadzone są jednak tylko do poniedziałku 17 czerwca. Na liście uczestników może się znaleźć 15 osób. Należy się zgłaszać telefonując pod nr 84 663 01 07 lub wysyłając mail na adres: [email protected] 

Warsztaty są częściowo odpłatne. Koszt to 50 zł. Również we własnym zakresie należy zaopatrzyć się w zaplanowany zbiór roślin, suszu, żywych kwiatów, liści, gałęzi, szyszek, muszli, nasion, niepotrzebnych kawałków materiału, nici, sznurków, etc.

– Pożądany byłby także odpowiedni strój, stosowny do nakrycia głowy, gdyż później spośród uczestników zostanie wybrana najbardziej pomysłowa stylizacja i zaszczytny tytuł Nimfy Ryb i Tataraku oraz Księcia Ryb i Tataraku – wyjaśniają organizatorzy.

Prowadząca warsztaty Agnieszka Adamiec to plastyk, florysta, architekt krajobrazu i dekorator wnętrz. Doświadczenie w pracy ze sztuką i charakteryzacją rozpoczęła w 2008 poprzez współpracę z Fundacją Kultury Audiowizualnej Beetle i paweladamiec.pl w roli fotomodelki- aktorki oraz asystenta planu. Obecnie zajmuje się tworzeniem instalacji w przestrzeni publicznej oraz warsztatów i animacji plastyczno-florystycznych. Z zamiłowania: tancerz, podróżnik.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe