O uśmiech dla Kuby!

  • 24.12.2016, 10:30 (aktualizacja 24.12.2016, 10:38)
  • tomt
O uśmiech dla Kuby!
Dawcy Uśmiechu - Smile Donors oraz Stowarzyszenie - Zamojskie Centrum Wolontariatu zapraszają na "Charytatywny Turniej Piłkarski dla Kuby", który odbędzie się 26 grudnia (poniedziałek) w hali OSiR. Początek o godz. 8:30.

W czasie zmagań zbierane będą środki na leczenie i rehabilitację dla 12-letniego Kuby, który w lipcu tego roku, w wyniku wypadku komunikacyjnego, doznał urazu wielonarządowego, licznych złamań kości czaszki, złamania kończyn, stłuczenia mózgu i płuc. Rywalizować będą aż 24 drużyny. W czasie turnieju (około godz. 16:00) odbędzie się licytacja przedmiotów przekazanych od piłkarzy z piłkarskich klubów lokalnych, ekstraklasowych i europejskich oraz losowanie nagród wśród zgromadzonej publiczności. Ze specjalnym pokazem szkoły freestyle „MICHRYC” wystąpi także dwukrotny mistrz świata – Michał Rycaj.

Łączmy siły i pomóżmy Kubie wrócić do normalnego funkcjonowania! W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy w poniedziałek do hali OSiR.

Patronat medialny nad turniejem objęła „Kronika Tygodnia”.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe