Gm. Lubycza Królewska: 48-latek złamał sądowy zakaz. Odpowie za to

  • 12.06.2019, 07:18
  • ak
Gm. Lubycza Królewska: 48-latek złamał sądowy zakaz. Odpowie za to Fot. policja.pl
Sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów, ale 48-latek z gminy gminy Jarczów niewiele sobie z tego robił. I musi ponieść konsekwencje.

Policjanci z Lubyczy Królewskiej dowiedzieli się, że pewien obywatel, mimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów, jeździ samochodem. Pojechali więc do Dynisk Nowych, gdzie mogli spotkać mężczyznę i akurat trafili na moment, kiedy 48-latek kierował volkswagenem.

48-latek z gminy Jarczów nie miał przy sobie prawa jazdy. Zaczął dość intensywnie szukać dokumentu w samochodzie, ale go nie znalazł. Stwierdził, że pewnie został "kwity" w domu. Kłamał.

– Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mieszkaniec gminy Jarczów popełnił przestępstwo. Kierował samochodem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie ponownie odpowie przed sądem – informuje Monika Ryczek z tomaszowskiej policji.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe