Dołhobyczów: Szkoła im. NOSG ma swój sztandar

  • 11.06.2019, 08:06
  • Źródło: Nadbużański Oddział Straży Granicznej
Dołhobyczów: Szkoła im. NOSG ma swój sztandar Fot. NOSG
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie im. Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej ma swój własny sztandar. Otrzymała go podczas uroczystości, która odbyła się w ostatni piątek (7 czerwca).

Oficjalną część uroczystości nadania sztandaru Publicznej Szkole Podstawowej w Dołhobyczowie rozpoczęto od wciągnięcia flagi na maszt i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie odczytano akt nadania sztandaru oraz dokonano jego poświęcenia. Sztandar po wbiciu w jego drzewiec pamiątkowych gwoździ został przekazany dyrektorowi szkoły.

W wydarzeniu brał udział m.in. szef NOSG gen. bryg. SG Jacek Szcząchor wraz z towarzyszącymi mu funkcjonariuszami. Całość uroczystości uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów szkoły oraz zespołu „Na granicy”.

Źródło: Nadbużański Oddział Straży Granicznej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe