Od wtorku czeka na Was nowa Kronika Tygodnia

  • 10.06.2019, 19:31
  • Kronika Tygodnia
Od wtorku czeka na Was nowa Kronika Tygodnia
Już we wtorek (11 czerwca) do kupienia będzie nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Ten numer zapowiada się wyjątkowo ciekawie. O czym piszemy?

>>>> Czy w Zamościu i regionie pracę można znaleźć jedynie "po znajomości", a średnie pensje wystarczają tylko na przysłowiową już "miskę ryżu"? Z pomocą naszych czytelników sporządziliśmy obszerny raport o sytuacji na rynku pracy.

>>>> Aż 85 zarzutów postawiła prokuratura Wojciechowi G. – właścicielowi, a zarazem prezesowi Zakładów Zbożowo-Młynarskich w Werbkowicach. 

>>>> Teoretycznie miejsc w szkołach średnich jest dużo. Ale w tych najpopularniejszych zdecydowanie mniej niż kandydatów. To efekt reformy oświaty i tego, ze po wakacjach do szkół pójdą dwa roczniki uczniów.

>>>> Przez kilka dni mieszkańcy sześciu wsi w gminie Rachanie nie mogli korzystać z bieżącej wody. Wodę dowozili im strażacy. Urząd Gminy szacuje teraz koszty akcji.

>>>> Rada Gminy Zamość przyjęła kolejne stanowisko w sprawie budowy spalarni Veolii Wschód. Jakie?

>>>> Ścigany za wyłudzenia i fałszowanie dokumentów Łukasz B. został zatrzymany przez niemiecką policję. To brat posłanki z naszego regionu.

>>>>  Obrabiali mieszkania w całym kraju, a wśród poszkodowanych są mieszkańcy naszego regionu: Biłgoraja, Hrubieszowa, Janowa Lubelskiego, Krasnegostawu i Zamościa. 

>>>> Mieszkańcy Zawady uważają, że planowana budowa łącznicy kolejowej utrudni im życie.

>>>> Jak zwykle też wiele artykułów historycznych i potężna dawka doniesień ze sportowych aren.

To tylko niewielka część tematów. Wszystkie znajdziecie tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe