Krasnobród: Policjanci na plaży. Rozmawiali o bezpieczeństwie

  • 10.06.2019, 13:42
  • ak
Krasnobród: Policjanci na plaży. Rozmawiali o bezpieczeństwie Fot. KMP Zamość
Do wakacji są jeszcze dwa tygodnie, ale pogoda ostatnio jest taka, że na plażach w regionie, zwłaszcza w weekendy, pojawia się sporo wypoczywających. Wykorzystali to policjanci z Krasnobrodu i przeprowadzili pierwsze spotkania w ramach prewencyjnej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

W ostatnich dniach nad zalewem w Krasnobrodzie pojawili się dzielnicowi mł. asp. Grzegorz Pryciuk oraz post. Sebastianem Sztafij. Przypomnieli plażowiczom o obowiązku korzystania tylko ze strzeżonych kąpielisk i miejsc wyznaczonych do kąpieli.

– Mundurowi mówili również o zagrożeniach płynących z nieodpowiedzialnego korzystania z uroków wodnych kąpieli oraz o obowiązku przestrzegania regulaminu kąpieliska. Rodziców i opiekunów zobowiązywali do tego, aby pociechy zawsze były w zasięgu ich wzroku. Zwrócili również uwagą na to, aby nie pozostawiać na plaży rzeczy bez opieki, ponieważ mogą stać się łatwym łupem dla potencjalnych złodziei – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

W trakcie spotkań funkcjonariusze rozdawali też ulotki informacyjne.

Podobne pogawędki krasnobrodzcy policjanci prowadzili ostatnio również podczas zorganizowanego przez samorząd festynu.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe