sobota, 20 kwietnia 2024 13:24

Strzelanina w Miączynie!

Dziewięć goli, cztery rzuty karne, hat-trick Kamila Kapronia – osłabiony Grom Różaniec wygrywa w Miączynie z Olimpią 5:4 (3:1).

Autor: fot. tomt

Kanonadę rozpoczęli przyjezdni, gdy po dośrodkowaniu Arkadiusza Kwiatkowskiego do siatki trafił Paweł Brus. Miejscowi po chwili wyrównali za sprawą Łukasza Markiewicza, a w 40 min z trzech metrów spudłował fatalnie Tomasz Łyp. W 42 min z wolnego uderzył Kamil Kaproń, a dobił Brus i było 1:2. Tuż przed przerwą z karnego podwyższył Kaproń. Ambitni gospodarze ruszyli w pościg na dochodzenie i w 70 min dopadli rywali, a Mateusz Wróbel z karnego trafił na 4:4. Ostatnie słowo należało jednak do Kapronia, który na 5 minut przed końcem wypalił nie do obrony pod poprzeczkę.

Olimpia Miączyn – Grom Różaniec 4:5 (1:3)

Bramki: Markiewicz 28, Wróbel 49, 70 (z karnych), Hamidi 58 – Brus 27, 42, Kaproń 45, 66 (z karnych), 85.

Olimpia: Suchodolski – Jachorek, Łyko, P. Kaczoruk, Cisek – Markiewicz, Hrysiak, Szawaryn, Hamidi – Wróbel, Łyp.

Grom: Wlizło – Gleń, Mielniczek, Kozyra, Micuła, Kwiatkowski, Wojtowicz, Podolak, Brus, Rutkowski, Kaproń.

Sędziował: Bartosz Barda.

CAŁY ARTYKUŁ PRZECZYTASZ W WYDANIU PAPIEROWYM I E-WYDANIU.