Wypadek w Machnowie Nowym. Pijany 24-latek wszedł pod jadącą ciężarówkę

  • 06.06.2019, 12:51
  • ak
Wypadek w Machnowie Nowym. Pijany 24-latek wszedł pod jadącą ciężarówkę Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Przeżył, ale został ranny i trafił do szpitala. 24-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska był pijany, gdy z zarośli na poboczu drogi wszedł prosto pod nadjeżdżającą ciężarówkę.

Do wypadku doszło w środę (5 czerwca), ok. godz. 12 w Machnowie Nowym. 

Z ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarowym samochodem 27-latek nie miał szans, by wyhamować, gdy nagle zobaczył na drodze człowieka. Doszło do potrącenia pieszego.

– 24-letni pieszy z gm. Lubycza królewska był pijany i niespodziewanie wyszedł z zarośli znajdujących się przy drodze bezpośrednio przed pojazd. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierującemu samochodem ciężarowym nic się nie stało. Był trzeźwy – informuje Monika Ryczek z tomaszowskiej policji.

CZYTAJ TAKŻE: STRAŻACY GONILI PŁONĄCĄ CIĘŻARÓWKĘ

CZYTAJ TAKŻE: PIJANA 19-LATKA WJECHAŁA CORSĄ W CIĘŻARÓWKĘ

CZYTAJ TAKŻE: ŚMIERTELNY WYPADEK NA KRAJOWEJ 17. MĘŻCZYZNA POTRĄCONY PRZEZ CIĘŻARÓWKĘ

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Byly mieszkaniec
Byly mieszkaniec 10.06.2019, 16:24
W tym machnowie to tylko pija pod tyn sklepem nic wiecej do pracy nikt *** nie ruszy. I tak sie to konczy
Szymek
Szymek 08.06.2019, 07:19
Ale policja chyba ustaliła czyja jest wina! Więc po co się produkujecie?
Ktokolwiek
Ktokolwiek 07.06.2019, 18:01
Jestem za zasadami. A w tej kwesti zasad brak gdy pijany prowokujacy uczestnik ruchu drogowego tu mamy pieszego zostaje potracony bo sam wszedl pod pojazd. Napewno nie pierwszy to jego przypadek tez widzimy po wiarygodnych kometarzach znajomych... I zycze kierowcy by nie za bardzo go skrzywdzili a sprawce wypadku pieszego poniesli do konsekwencji.
9002
9002 08.06.2019, 18:39
czlowieku pomysl jak wszedl jak jednego przepuscil a drugi byl daleko od przejscia wiec nie wiesz to nie pie... ok dzieki
......
...... 07.06.2019, 13:09
Autor jak jest czlowiek jest na pasach a kierowca go widzial to musi go przepuścić !!! Wiec co Ty czlowieku gadasz ....
9002
9002 07.06.2019, 09:32
jestem ciekawy skad wiesz jak o tej poze machnow nie jest oswietlony i takich chlopakow jak on i w czapece jest bardzo duzo wiec o czym ty mowisz czlowieku
9002
9002 07.06.2019, 09:25
ten chlopak wszedl na pasy jak ciezarowka byla 50 m od przejscia tempaki
Kierowca
Kierowca 06.06.2019, 23:26
Ten "chłopak" to po machnowie chodzi jak swieta krowa.jak zwróciłem mu uwagę ze chodnik jest dla pieszych a nie droga to strasznie się oburzył.3 lub 4 czerwca około 23:30 musiałem "pana" mijać szerokim łukiem.stał na środku drogi i machał rękami. Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
Elizabet
Elizabet 07.06.2019, 06:23
Panie kierowco niech pan Boga do tego nie miesza bo on napewno nie chce niczyjej krzywdy. A po drugie czy to ten sam chlopak co teraz lezy w szpitalu jest pan w 100% pewny
Autor
Autor 06.06.2019, 22:22
A bo myślą że na pasach to im wszystko wolno !! Pieszy od nowego roku nie ma piewszenstwa na pasach jak było do tej pory, ma zachować szczególną ostrożność.
Elizabet
Elizabet 07.06.2019, 07:44
Ale kierowca jest zobowiazany do zachowania szczegolnej ostroznosci a w dodatku gdy pieszy jest juz na przejsciu w dodatku w polowie drogi ty czy ja jako kierowca mamy obowiazek sie zatrzymac ciekawe czy ty tak stosujesz sie do przepisow kiedy idziesz pieszo!?madrzy jestescie w pisaniu a czy sami przestrzegacie tych przepisow jako piesi czy wchodzicie na droge jak poparzeni?!bo wam wszystko wolno!?
Krystian
Krystian 07.06.2019, 08:03
Ale pieszy też jest do czegoś zobowiązany, ale był tak pijany, że nie był w stanie zobaczyć nawet ciężarówki, to co się teraz dziwić. Kto normalny o godzinie 12 chodzi już ledwo trzymając się na nogach
Elizabet
Elizabet 07.06.2019, 09:18
Badales go ze tak twierdzisz ze byl az tak pijany jesli nie to nie wypowiadaj sie na ten temat
Krystian
Krystian 07.06.2019, 09:30
Widocznie Pani też nie wie nic na ten temat.
Autor2
Autor2 06.06.2019, 22:45
On był tak pijany że nawet nie wiedział gdzie jest, a co dopiero żeby zobaczyć ciężarówkę
9002
9002 07.06.2019, 09:49
Czlowieku nie widziales to nie gadaj glupot
Natalia
Natalia 06.06.2019, 14:18
To nie pierwszy wypadek w tym miejscu... Ciężarówki jeżdżą jak by to teren niezabudowany był... Ciężarówka była spory kawałek drogi od przejścia gdy chłopak na nie wchodził i nie ma żadnych śladów hamowania
Anonim
Anonim 06.06.2019, 21:19
Niech więcej piją pod sklepem, później się dziwić że tyle wypadków
Marcin
Marcin 06.06.2019, 21:35
Każdego który wraca ze sklepu uderzasz autem gdy przechodzi przez przejście ???
Anonim
Anonim 06.06.2019, 21:47
A jak piją i wyłażą pod auta to się dziwisz że są wypadki ? Nie uderza się ale też jak ktoś wyjdzie to można nie wyhamowac więc czasem pomyśl...
Marcin
Marcin 06.06.2019, 14:09
Gdzi wy tam zarośla na przeciwko sklepu widzieliście??? 2 sprawa ze chłopak przez przejście szedł a O prędkości jaka miała ciężarówka i jaka na tacho pokazało w trakcie zdarzenia to nie na pisaliście... To że chłopak był po spożyciu nie czyni go odrazu winnym a 3 sprawa ze nagrania z monitoringu podobno pokazują całkiem co innego niż piszecie. Najpierw sprawdzajcie fakty a potem piszcie.
Wdbgw
Wdbgw 06.06.2019, 21:18
Powiem tak, nic nie wiesz więc się nie udzielaj
Marcin
Marcin 06.06.2019, 21:32
Tyle pewnie wiesz ile przeczytałeś ponad 70km/h w zabudowanym zaladowana patelnia i stuknąć kogoś na przejsciu to napewno wg ciebie norma pewnie co drugi kierowca tak robi??? Ty kierowales czy jakiś kolega??? Czy trzeźwy czy pod wpływem ludzi się k..** nie uderza na ulicy, poza tym kierowca ciężarówki ma mieć dużo większa czujność niż normalnie!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.06.2019, 21:47
Bo trzeba na pijanych pieszych co nawet osobówki nie zobaczą a co dopiero samochodu ciężarowego uważać? Żałosne ?
Anonim
Anonim 06.06.2019, 21:43
Moze i wiem tyle co przeczytałem ale niestety nie ty wydasz osąd.

Pozostałe