Gm. Sułów: Festiwal patriotyczno-chrześcijański w Tworyczowie

  • 09.06.2019, 08:21
  • ak
Gm. Sułów: Festiwal patriotyczno-chrześcijański w Tworyczowie
Duża impreza zapowiada się na najbliższą niedzielę (16 czerwca) w Tworyczowie. Gmina Sułów organizuje tam III Festiwal Twórczości Patriotyczno-Chrześcijańskiej.

Impreza ma się rozpocząć mszą św. Zaraz po nabożeństwie wystąpi Kapela Turobińska, a po jej koncercie festiwal zostanie oficjalnie otwarty. Na godz. 13.40 zaplanowano przesłuchania konkursowe. Gdy jury uda się na obrady, publiczność bawić będzie zespół "Pół na Pół". Wreszcie przyjdzie czas na ogłoszenie wyników i koncert laureatów.

Podczas imprezy w Tworyczowie dziać się będzie więcej. Zaplanowano m.in. wystawy ikon i aniołów, także rękodzieła, otwarte zostanie średniowieczne obozowisko, będą pokazy grup rekonstrukcji historycznej, a także degustacja dań kuchni regionalnej.

Redakcja Kroniki Tygodnia jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe