Hrubieszów: Bolesława Prusa i jego twórczość mają w paluszku (WYNIKI KONKURSU)

  • 09.06.2019, 07:00
  • ak
Hrubieszów: Bolesława Prusa i jego twórczość mają w paluszku (WYNIKI KONKURSU) Fot. Organizatorzy
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie wiedzą o Bolesławie Prusie więcej, niż ich rówieśnicy i dlatego wygrali konkurs wiedzy o życiu i twórczości pisarza, który odbył się pod koniec maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie.

Do udziału w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Edukacyjne "Razem" i burmistrza Hrubieszowa zgłosiły się trzy szkoły. Wygrała reprezentacja SP nr 3 w składzie: Karol Derlak, Kacper Tomaszkiewicz, Aleksandra Szabat, Julian Szabat, Julia Ptak, Mateusz Tokarz, Marlena Uszko, Patrycja Zając.

Drugie miejsce zajęli uczniowie SP w Moniatyczach: Aleksandra Tor, Marcel Pilarski, Kacper Ligaj, Natalia Trubacz, Konrad Tyczyński i Jarosław Wymiatał. Na trzecim miejscu znaleźli się gospodarze z SP nr 1: Nicola Sas, Marcel Baj, Agata Czajkowska, Paweł Gumieniak, Martyna Mielniczuk oraz Amelia Borowik.

Indywidualnie najwięcej punktów zdobyła Patrycja Zając. Drugie miejsce zajęli wspólnie : Marcel Baj, Alicja Miścior, Marcel Pilarski, Aleksandra Szabat, Aleksandra Tor, Marlena Uszko, zaś trzecie Kacper Tomaszkiewicz.

We wtorek (4 czerwca) wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz puchary ufundowane przez organizatorów.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe