Biłgoraj: Oni znają ojcowiznę. Uczniowie RCEZ nagrodzeni w ogólnopolskim konkursie

  • 09.06.2019, 06:30
  • ak
Biłgoraj: Oni znają ojcowiznę. Uczniowie RCEZ nagrodzeni w ogólnopolskim konkursie Fot. RCEZ Biłgoraj
Historii Parku Nowakowskiego w Biłgoraju była poświęcona multimedialna praca przygotowana przez uczniów Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej na Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę". Młodzież z Biłgoraja zakwalifikowała się do etapu centralnego i zdobyła tam nagrodę.

Nad prezentacją pracowali wspólnie Joanna Okoń, Mateusz Brodziak i Paweł Pieczykolan. Opiekę nad uczniami sprawowała Anna Ciosmak. Uczniowie RCEZ przeszli przez eliminacje wojewódzkie, zakwalifikowali się do etapu finałowego i zostali w nim docenieni - zdobyli drugą nagrodę w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. 

Warto dodać, że na konkurs wpłynęło ponad 500 prac z całej Polski. Ponadto Anna Ciosmak za dotychczasowe osiągnięcia i pracę z młodzieżą, została uhonorowana przez Kapitułę Konkursu nagrodą im. Heleny Cieślak.

Ekipa z RCEZ w nagrodę uczestniczyła w bezpłatnym Centralnym Zlocie Laureatów, który pod koniec maja odbył się w Elblągu. Młodzi ludzie mieli okazję zwiedzić to miasto i jego okolicę, ale pojechali również na wycieczkę do Gdańska.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe