Zamość: Pracuj na festiwalu. CKF Stylowy szuka wolontariuszy

  • 08.06.2019, 09:38
  • ak
Zamość: Pracuj na festiwalu. CKF Stylowy szuka wolontariuszy
To będzie praca, za którą nikt nie zapłaci, ale warto się jej podjąć, by zdobyć ciekawe, wartościowe doświadczenia. Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu poszukuje wolontariuszy na czas tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego "Spotkania z historią".

– Praca wolontariusza jest dobrowolną pracą na rzecz festiwalu, a jej najważniejszą korzyścią jest aktywne jego współtworzenie. Festiwal daje wolontariuszowi możliwość spotkania ciekawych twórców filmowych, udziału w pokazach filmowych, wydarzeniach towarzyszących. Po zakończeniu festiwalu każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie o odbytym wolontariacie wraz z krótką opinią – informuje Małgorzata Stępniewska z zamojskiego kina.

Impreza jest planowana na drugi miesiąc wakacji (14-17 sierpnia). Pomoc potrzebna będzie przy obsłudze i nadzorze projekcji konkursowych w kinie oraz punktów informacyjno-promocyjnych na Rynku Wielkim. Zainteresowani powinni przesyłać formularze zgłoszeniowe na adres: [email protected] do 31 lipca.

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe są do pobrania na stronie internetowej festiwalu, w zakładce WOLONTARIAT.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
momo
momo 05.07.2019, 22:28
A moze tych wolontariuszy poszukac w urzedach niech rusza te swoje du... szczegolnie apel dla tych od kultury w gminach i sarostwie ale to chyba nierealne-wszak oni przez 5 dni tak ciezko pracuja

Pozostałe