Suchowiczteam w finale ogólnopolskim!

  • 05.06.2019, 20:10
  • tomt
Suchowiczteam w finale ogólnopolskim! fot. Suchowiczteam
Znakomity występ mają za sobą młodziczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska. Podopieczne Wojciecha Suchowicza zwyciężyły w Finale Wojewódzkim Turnieju LZS ''Mała Piłkarska Kadra Czeka''. Dzięki temu po raz pierwszy w historii malutki klub zagra w finałach ogólnopolskich tej imprezy.

W Ludwinie  koło Łęcznej ekipa z Wólki Panieńskiej pokonała kolejno: Legion Grabów Szlachecki 6:0, Omegę stary Zamość 2:0, Dublera Opole Lubelskie 4:0, Brzeźnicę Bychawską 1:0 i w finale ponownie Dublera 1:0 po złotym golu Jagody Wróbel.

Suchowiczteam zgarnął nie tylko puchar za pierwsze miejsce, ale także dwa wyróżnienia indywidualne. Najlepszą Bramkarką została Wiktoria Ciurysek, która zachowała przez cały turniej czyste konto, a na miano najskuteczniejszego strzelca finałów zapracowała Roksana Kozłowska.

W nagrodę Suchowiczteam będzie reprezentował woj. lubelskie w  finałach krajowych, które odbędą się 5-6 lipca w Reńskiej Wsi koło Kędzierzyna –Koźla.

 

UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska: Wiktoria Ciurysek, Aleksandra Bednarz, Martyna Nowosad, Jagoda Wróbel, Jagoda Mączka, Roksana Kozłowska, Maria Terlecka, Marta Sierkowska, Karolina Bachanek, Klaudia Kołcon. Kierownik zespołu: Marcin Siekierda; trener: Wojciech Suchowicz.

 

- Ktoś może powiedzieć, że to tylko piłka nożna dziewcząt, że to tylko młodziczki, że tylko turniej wojewódzki. Dla nas jest to jednak wielka sprawa! Największe osiągnięcie w naszej krótkiej, bo przecież ledwie dwuletniej historii. Ale przede wszystkim jest to nagroda za pot wylany na treningu, za upór w dążeniu do celu, za wiarę w drużynę – mówił nam tuż po turnieju szczęśliwy Wojciech Suchowicz. - Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy pomagają nam na co dzień, a w dniu finału ściskali za nas mocno kciuki.  

 

Warto dodać jeszcze, że LZPN powołał cztery wyróżniające się zawodniczki Suchowiczteam na konsultację kadry wojewódzkiej trampkarek. Są to: Roksana Kozłowska, Jagoda Wróbel, Karolina Bachanek i Wiktoria Ciurysek.

 

 

 

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wojciech
Wojciech 05.06.2019, 20:35
Kronika Tygodnia dziękujemy za promocję naszego Klubu

Pozostałe