Będzie kąpielisko w Hrubieszowie

  • 05.06.2019, 05:54
  • par
Będzie kąpielisko w Hrubieszowie Sezonowe kąpielisko na Huczwie zostanie utworzone przy moście sławęcińskim, ale bliżej Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu I Rekreacji.
W połowie czerwca na Huczwie pomiędzy mostem sławęcińskim a Hrubieszowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zostanie utworzone sezonowe kąpielisko z ratownikiem.

Na ostatnim posiedzeniu Rada Miejskiej Hrubieszowa podjęła decyzję o utworzeniu sezonowego kąpieliska na Huczwie w okolicach mostu przy ul. Ciesielczuka. 

Administratorem sezonowego kąpieliska będzie Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Kierownictwo HOSiR wystąpiło z wnioskiem do Państwowego Gospodarstwa Wodnego "Polskie Wody", które są administratorem Huczwy, o odmulenie dna rzeki w miejscu planowanego kąpieliska. Uzyskano już pozytywną opinię Sanepidu dotyczącą czystości wody. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kąpielowicz
Kąpielowicz 06.06.2019, 16:14
To jeszcze wywieście notatkę z sanepidu i stanie wody i związkach chemicznych jakie w tym sie znajdują.

Pozostałe