Już jest gotowa nowa Kronika Tygodnia!

  • 03.06.2019, 19:34
  • Kronika Tygodnia
Już jest gotowa nowa Kronika Tygodnia!
We wtorek (4 czerwca) w punktach sprzedaży w całym regionie możecie pytać o nowy numer Kroniki Tygodnia. To wydanie będzie wyjątkowe. Znajdziecie w nim wyjątkowo dużo obszernych artykułów. Naprawdę będzie co czytać.

>>>> Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP domaga się od władz Zamościa zwrotu nieruchomości przy ul. Radzieckiej 20. Obecnie to budynek mieszkalny. Co się stanie z lokatorami?

>>>> Od marzenia do emerytury. O swoim życiu i nauczycielskiej pasji opowiada Helena Pokrywka z Łabuń.

>>>> Jest w Zamościu taka ulica, który gubi się, znika i zlewa z Rynkiem Wielkim. Jest z nią związanych wiele ciekawych historii.

>>>> Maria Gmyz czy Lucjan Cichosz? Kto zajmie w Sejmie miejsce Beaty Mazurek, która w ostatnich wyborach zapewniła sobie w naszym okręgu mandat europosła?

>>>> Tragedia w Biłgoraju. Matkę zabił, ojca ciężko ranił. Czy Daniel S. w chwili popełnienia zbrodni był poczytalny?

>>>> Nadajniki i anteny będą powoli znikać z kościoła pw. św. Krzyża w Zamościu. Jak się okazuje, denerwują one nawet proboszcza.

>>>> Po wojnie sotnia UPA "Wilki" siała postrach w powiatach hrubieszowskim i tomaszowskim

>>>> Śmieci i ciała zwierząt pływające w zarośniętym korycie rzeki. Tak wygląda w wielu miejscach zamojska Łabuńka. Kto powinien to sprzątać?

>>>> Czy prężnie działające do tej pory Stowarzyszenie Miłośników Siemiarza (gm. Rachanie) będzie działać nadal, nie wiadomo. Górę wzięły ambicje i animozje.

>>>> Zamiast budować wizerunek miasta, należy skupić się na przyciąganiu inwestorów i pomocy w tworzeniu miejsc pracy – uważa hrubieszowski radny Ryszard Wiech. Jako jedyny był przeciw absolutorium dla Marty Majewskiej.

>>>> W ostatni weekend odbyła się impreza Szturm Twierdzy Zamość. A co naprawdę działo się w mieście w roku 1656?

>>>> Ile dla Roztocza Szczebrzeszyn znaczy Karol Misiarz, pokazały derby z Gryfem.

To jedynie niewielka część tematów z tego numeru. Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdziwiony
Zdziwiony 10.06.2019, 23:02
Czego mogą chcieć ? Kasy i tyle doili społeczeństwo od lat. To sie nazywa rasizm ekonomiczny, że kupowali sami u siebie i tylko handlem i pożyczkami sie zajmowali czyli bankowość ( Lichwa ) To co teraz mogą chcieć ?
k
k 03.06.2019, 20:54
Fajny numer. Na pewno jutro kupię

Pozostałe