Tomaszów Lubelski: Dzień Dziecka z policjantami w Przedszkolu Samorządowym nr 1

  • 02.06.2019, 10:18
  • Źródło: KPP Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski: Dzień Dziecka z policjantami w Przedszkolu Samorządowym nr 1 Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Tomaszowscy policjanci uczestniczyli w pikniku z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 1 w Tomaszowie Lubelskim. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, a także zaprezentowali sprzęt służbowy.

W piątek (31 maja) w Przedszkolu Samorządowym nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Jak co roku, na obchodach nie zabrakło tomaszowskich policjantów. Spotkanie było doskonałą okazją do utrwalenia sobie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Mundurowi przypomnieli zasady, jakich należy przestrzegać w drodze do szkoły, zarówno pieszo, na rowerze, rolkach, hulajnodze, czy też samochodem. Tłumaczyli dlaczego podczas podróży autem każde z dzieci powinno jeździć w foteliku czy korzystać z pasów bezpieczeństwa.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe