Zamość: Trwa Jarmark Hetmański 2019 (ZDJĘCIA)

  • 01.06.2019, 11:51
  • ak
Zamość: Trwa Jarmark Hetmański 2019 (ZDJĘCIA) Fot. A. Szewc
Dwa dni wielkiego handlowania, ale również koncerty, zabawy, konkursy, imprezy sportowe - to wszystko w ten weekend w Zamościu podczas tegorocznej edycji Jarmarku Hetmańskiego.

Impreza na zamojskim Rynku Wielkim, ale też sąsiadującymi z nim Rynkiem Solnym i Rynkiem Wodnym potrwa od dzisiaj do niedzieli (1-2 czerwca).

Warto zajrzeć na Stare Miasto w Zamościu, aby przejść między barwnymi straganami, na których kupić można dosłownie wszystko, czego dusza zapragnie. Przy okazji można też posłuchać muzyki, bo dwa dni jarmarcznego handlowania, to również dwa dni wspaniałych koncertów.

Szczegółowy program Jarmarku Hetmańskiego 2019 znajdziecie w naszym informatorze CO? GDZIE? KIEDY?

ak

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe