Krynice: Moje Roztoczańskie Drzewo - GOK zaprasza do udziału w konkursie

  • 01.06.2019, 09:00
  • ak
Krynice: Moje Roztoczańskie Drzewo - GOK zaprasza do udziału w konkursie Fot. pixabay.com
Kochasz przyrodę? Lubisz fotografować? Chcesz spróbować swoich sił w rywalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach organizuje po raz pierwszy Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pod hasłem "Moje Roztoczańskie Drzewo".

Udział w nim mogą wziąć wszyscy pasjonaci fotografowania. Ich prace (można zgłosić maksymalnie 3) będą oceniane w kategorii dzieci i młodzieży oraz dorosłych. A przedmiotem konkursu, jak wskazuje jego tytuł, jest roztoczańskie drzewo – ulubiony okaz, spotkane przypadkowo, pomnikowe i to zupełnie niepozorne, ale z jakiegoś powodu niezwykłe. Organizatorzy dodają, że fotografia może opowiadać historię albo przygodę związaną z drzewem.

Ważne, aby zdjęcia dotarły do krynickiego GOK w nieprzekraczalnym terminie 15 czerwca. Więcej szczegółów w regulaminie w załączniku poniżej.

Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody, m.in. wyjazd do Lwowa i weekend w Leśniczówce Pańków, ale też inne.

Partnerami GOK w organizacji konkursu są wójt gminy Krynice oraz Biuro Turystyczne Quand.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe