Hrubieszów: Bezpieczni w służbie i pracy. Szkolenie nauczycieli i urzędników

  • 30.05.2019, 10:00
  • ak
Hrubieszów: Bezpieczni w służbie i pracy. Szkolenie nauczycieli i urzędników Fot. ZK Hrubieszów
Kursantami byli pedagodzy i pracownicy urzędu pracy, a nauczycielami funkcjonariusze Zakładu Karnego w Hrubieszowie, którzy poprowadzili szkolenie w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej "Bezpieczni w służbie i pracy – czyli jak pracować z trudnym podopiecznym”.

W wykładach i zajęciach praktycznych wzięli udział nauczyciele i wychowawcy Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych oraz pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Hrubieszowie. W spotkaniu wzięło udział przeszło 50 osób.

Jako prelegenci wystąpili kpt. Grzegorza Korońskiego oraz ppor. Adriana Małeckiego z ZK w Hrubieszowie. Na początek przekazali uczestnikom wiedzę z zakresu ochrony prawnej oraz postępowania z agresywnym oraz roszczeniowym petentem. W części praktycznej, którą poprowadził chor. Paweł Sagadyn, funkcjonariusz działu ochrony hrubieszowskiego więzienia, uczestnicy szkolenia poznali zasady projektowania bezpiecznego miejsca pracy oraz techniki obrony w przypadku nagłego ataku lub innego nieprzewidywalnego zachowania.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe