Gm. Adamów: W Suchowoli Kolonii powstanie wiejska świetlica

  • 30.05.2019, 09:00
  • ak
Gm. Adamów: W Suchowoli Kolonii powstanie wiejska świetlica Fot. UG Adamów
Są pieniądze, można zrealizować inwestycję. W Suchowoli Kolonii (gm. Adamów) powstanie świetlica wiejska.

Samorząd pozyskał na ten cel dużą dotację w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.  Świetlica w Suchowoli Kolonii ma kosztować przeszło 530 tys. zł, a gmina otrzyma na ten cel ponad 340 tys. zł.

Wręczenie 55 umów beneficjentom odbyło się niedawno w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. W spotkaniu uczestniczyli: przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego Michał Mulawa, członkowie Zarządu Województwa Lubelskiego Sebastian Trojak i Zdzisław Szwed oraz dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Ewa Szałachwiej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
alek
alek 11.06.2019, 07:59
Och,to pewnie i w Kornelówce gm.Sitno też ruszy inwestycja,tyle przecież gminna władza naobiecywała

Pozostałe