Gm. Krasnobród: Dzień Dziecka na kajakach w Hutkach

  • 30.05.2019, 08:00
  • ak
Gm. Krasnobród: Dzień Dziecka na kajakach w Hutkach Fot. pixabay.com
Przystań Nad Wieprzem - Spływy Kajakowe wspólnie z grupą wolontariuszy z "Dawcy Uśmiechu - Smile Donors" organizuje dzień dziecka na przystani kajakowej w Hutkach.

Zabawa potrwa tam cały dzień. Wszyscy chętni będą mogli oczywiście wybrać się na wycieczkę kajakiem, ale również skorzystać z innych atrakcji. Będzie dmuchany zamek, zabawy i konkursy dla najmłodszych.

W imprezie wezmą też udział dzieciaki z Domu Dziecka w Zamościu, a część pieniędzy ze sprzedanych biletów będzie przeznaczona na cele charytatywne. Można więc przyjemną zabawę połączyć pożytecznym wsparciem szlachetnej inicjatywy.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe