Hrubieszów: Policjanci znaleźli zaginionego staruszka. Otrzymali podziękowania

  • 28.05.2019, 13:03
  • ak
Hrubieszów: Policjanci znaleźli zaginionego staruszka. Otrzymali podziękowania Fot. KPP Hrubieszów
Policjanci z Hrubieszowa stanęli na wysokości zadania i odnaleźli 80-letniego mężczyznę, który wyszedł z domu i przepadł bez wieści. Najbliżsi staruszka podziękowali im za to oficjalnym pismem.

Była niedziela, 26 maja, gdy do komendy w Hrubieszowie zgłosił się mężczyzna z informacją o zaginięciu jego 80-letniego teścia. Mówił, że starszy pan wyszedł z domu i nie wiadomo, dokąd się udał. Długo nie wracał. Rodzina była bardzo zaniepokojona jego losem. Prowadzone na własną rękę poszukiwania nie dały efektów, dlatego o pomoc poproszono mundurowych.

– W poszukiwaniach za 80-latkiem użyto psa tropiącego z przewodnikiem z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. O zaginięciu powiadomiono także placówki Straży Granicznej z terenu całego powiatu hrubieszowskiego. Sprawdzano wiele miejsc i zakładano różne opcje, gdzie mógł pójść starszy mężczyzna – relacjonuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań, ok. godz. 19 policjanci 80-latka. Starszy pan był zziębnięty, leżał na polu rzepaku, około 2,5 kilometra od domu. Nie miał żadnych widocznych obrażeń ciała. Udzielono mu niezbędnej pomocy. Staruszek wrócił do domu.

Wczoraj na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie mł. insp. Grzegorza Pietrasiaka wpłynęły podziękowania od rodziny zaginionego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kombatant
kombatant 03.06.2019, 18:58
BRAWO !!! ale to BRAWOOOO!! nagroda sie należy jak nic i dodtkowy urlop . BRAWOOOOO!!! W końcu wypełnili swoje obowiązki. Medal im za Odre i nyse.

Pozostałe